Kategória:
  • Kávézó
  • Vendéglátás

A Starbucksban a műszakvezető felelős a folyamatos Starbucks Élmény megvalósításáért.

Feladatok:

  •  tiszta kávézói környezet biztosítása és a napi kávézói célok megvalósítása,
  •  kellemes munkahelyi légkör megteremtése a kávézóban
  •  a műszakvezetés során folyamatosan 5-10 barista munkáját támogatja és irányítja,
  •  az esetlegesen felmerülő váratlan helyzetekre önállóan megoldást talál.

Feltételek:

  •  18. életév betöltése
  •  aktív/nappali vagy passzív jogviszony 25 éves korig
  •  Tapasztalat csapat vezetésében, önálló projektek levezénylésében vagy részvétel rendezvények megszervezésében
  •  Kiemelkedő vezetői képesség és problémamegoldó készség
  •  Rugalmasság, kreativitás, proaktivitás
  •  Szakmai és egyéni fejlődés iránti igény és képesség, analitikai képességek
  •  Lelkes, pozitív és energikus személyiség, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  •  Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban
  •  Magabiztos angol nyelvtudás

Fizetés:

Br. 1050 Ft/órától + pótlékok és bónusz

Munkaidő:

Hosszú távú munkalehetőség! Rugalmas beosztásban, heti min. 20-25 óra vállalásával.

Keresd kollégánkat!

Barcsai Fruzsina