Személyi bevásárló

Egyéb fizikai munkák; Kereskedelmi munkák; Futár munkák
Munkavégzés helye: Budapest
Bruttó bér:1.534-3.973,- Ft./óra
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
magyar
Elvárt óraszám:
Heti 12-40 óra/hét
Munkanap:
A hét bármely napján.
Önéletrajz:
nem szükséges
EÜ. kiskönyv:
szükséges
Home office lehetőség:
Nem releváns
Előleg kérési lehetőség:
Igen
Leírás
Szeretsz vezetni, vásárolni és hosszútávú munkát keresel? Akkor a lehető legjobb helyen jársz!
Jelentkezz személyi bevásárlónak és dolgozz Budapest egész területén!

Feladatok:

  • Partnereink üzletében a termékek bevásárlása (a hozzád legközelebb eső boltból)
  • Vásárlókkal történő egyeztetés (pl.: ha egy termék nem elérhető),
  • Megrendelés házhozszállítása,
  • A céges applikáció használata,
  • A biztosított eszközök használata (pl.: céges autó).

További feltételek:
  • B kategóriás jogosítvány (aktív vezetési tapasztalat),
  • Magyar nyelvtudás
  • Legalább heti 2-3 műszak vállalása,
  • Elengedhetetlen egy mobilfizetést támogató, NFC képes megbízható és stabilan működő okostelefon (saját),
  • Egészségügyi kiskönyv (segítünk megcsinálni).

Bérezés:
  • Bruttó: 1534-3973 Ft./óra
    Az alap órabér 1534 Ft + jutalékok (alapbér cím mennyiségtől független),Ezekről a tájékoztatást pontosan megkapod a cég által,
Munkaidő:
  • 12-40 óra/hét
    H-Szo: 8:00-20:00 V: 8:00-18:00
    3 műszak: délelőtt 8:00-14:00, délután: 14:00-20:00, teljes műszak: 8:00-20:00

Munkavégzés helyszíne:
  • Budapest egész területén
    Gépjármű felvétel-leadás: Budapest XI.

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Egyed Krisztina
egyed.krisztina@multijob.hu
06-20-580-8779

Aktualitások

Készülj időben a nyárra és előzz be másokat!
Gyere regisztrálni 2024. május 13. és 24. között és most egy közel 10.000 Ft értékű kupon ajándékkal kedveskedünk.
IDÉN ELŐBB KEZDJÜK A NYARAT!
Szereted a kihívásokat és az új élményeket? Akkor ne hagyd ki a Multi Job Iskolaszövetkezet legújabb nyereményjátékát!
Grafikust keresünk!
Szeretnél részt venni dinamikusan fejlődő iskolaszövetkezetünk munkájában? Kreatív grafikusként fontos szerepet játszhatnál abban, hogy a közösségünk még vonzóbbá, modernabbá váljon. Csatlakozz hozzánk, és segíts formálni a jövőt!