Munka részletek

IT munkatárs Budapesten

Kategória: IT
Leírás: Budapesten lévő partnerünkhöz keresünk informatikai feladatok elvégzésére munkatársat. Kizárólag nappali tagozatos (vagy passzív) hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk hosszútávú munkavégzésre!

Feladatok:
- adminisztratív feladatok ellátása
- hardware karbantartás
- telepítési munkák (software és hardware)
- az irodában felmerülő számítógéppel kapcsolatos problémák megoldása

Bérezés: br. 1300 Ft/óra

Szükséges: magabiztos angol nyelvtudás, érdeklődés az informatika iránt, előny ha ezen a szakterületen tanulsz

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, jelentkezz az alábbi elérhetőségek egyikén fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével!

Munka ideje: rugalmas
Fizetés: br. 1300 Ft/óra
Helye: Budapest, XIII. kerület
Korhatár: 18 év
Feltételek: - hosszútávú munkavégzés
- megbízhatóság
-  informatikai tanulmány, tapasztalat előny
- minimum heti két munkanap vállalása, irodai munkaidőben (8-16 óráig vagy 9-17 óráig), ezen felül részmunkaidőben több nap vállalása előny

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Kraska Barbara
36-20-298-0808