Bevándorlási ügyintéző gyakornok

Irodai / gyakornoki munkák
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Bruttó bér:2.145,- Ft/óra
A munka feltételei
Alapfeltétel:
Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony
Korhatár:
18 év alatt nem végezhető
Nyelvtudás:
magyar, angol
Elvárt óraszám:
heti min. 20 óra
Munkanap:
Hétköznapokon
Önéletrajz:
szükséges
EÜ. kiskönyv:
nem szükséges
Home office lehetőség:
Nem
Előleg kérési lehetőség:
Igen
Leírás
A HELPERS Hungary Kft. több mint 19 éves tapasztalattal és egy 25 fős, dinamikus csapattal vezető szerepet játszik az üzleti és bevándorlási szolgáltatások területén Magyarországon.
Jelenleg az Immigration üzletágukba keresünk diák munkatársakat részmunkaidőre, ahol a kollégák azon dolgoznak, hogy a nemzetközi ügyfeleket segítsék bevándorlási és tartózkodási engedélyeik megszerzésével kapcsolatos kérdéseikben.

Feladatok:
  • Ügyfeleink segítése személyesen hivatali ügyintézések során (OIF, Kormányhivatal)
  • Bárminemű felmerülő probléma megoldása az ügyintézések során az irodai csapat háttértámogatásával
  • Folyamatban lévő ügyeinkről, beadványainkról érdeklődés személyesen
  • Intézkedés és dokumentumok leadása és felvétele külső helyszínekről (OFFI és közjegyző)
  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása; scannelés, fénymásolás, dokumentumok rendszerezése, lefűzés

További feltételek:
  • Azonnali kezdés vállalása interjút követően
  • Magyar és angol tárgyalóképes nyelvtudás megléte
  • Heti 3 nap vállalása 07:00 órási kezdéssel, minimum 6 órás műszakban (H-P között)

Kérdésed van? Keresd kollégánkat!

Szalay Edit
szalay.edit@multijob.hu
06-20-596-7860

Aktualitások

Készülj időben a nyárra és előzz be másokat!
Gyere regisztrálni 2024. május 13. és 24. között és most egy közel 10.000 Ft értékű kupon ajándékkal kedveskedünk.
IDÉN ELŐBB KEZDJÜK A NYARAT!
Szereted a kihívásokat és az új élményeket? Akkor ne hagyd ki a Multi Job Iskolaszövetkezet legújabb nyereményjátékát!
Grafikust keresünk!
Szeretnél részt venni dinamikusan fejlődő iskolaszövetkezetünk munkájában? Kreatív grafikusként fontos szerepet játszhatnál abban, hogy a közösségünk még vonzóbbá, modernabbá váljon. Csatlakozz hozzánk, és segíts formálni a jövőt!