Kategória:
  • Adminisztráció
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.121,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

Irodai munkát keresel Budaörsön? Csatlakozz a TESCO központ irodai csapatához!

Munkaidő:

  • hétköznapi napokon 8:00-17:00 óra között

Feladatok:

  • általános irodai feladatok
  • e-mailek kezelése, megválaszolása
  • fénymásolás
  • szkennelés
  • lefűzés

Elvárások:

  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • minimum heti 20 óra vállalása

Miért TESCO?

A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársuk dolgozik. Ha most diákként csatlakozol a csapathoz, nagy tapasztalatot szerezhetsz egy multinacionális vállalatnál.

Keresd kollégánkat!

Drotár Eszter
  • Drotár Eszter
  • +36 20 548 0420
    drotar.eszter[kukac]multijob.hu