Kategória:
  • Adminisztráció
  • Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.400,-Ft
Munkaidő hossza:heti min. 30 óra
Munkanapok: hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek, megbeszélés szerint

18 év alatt végezhető:

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot a UniCredit Banknál!

Feladatok:

  • A bank mérleg struktúrájának, kamat pozíciójának és likviditási helyzetének elemzése; rendszeres és ad-hoc riportokon keresztül
  • Banki könyvi termékek árazása, előtörlesztési költségek, betét feltörési díjak számolása;
  • Asset Liability Committee és Liquidity Committee anyagok készítése;
  • Pénzügyi tervezési folyamat támogatása;

További feltételek:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns iskolai tanulmányok
  • Adatbázis kezelési jártasság
  • Pénzügyi, tőkepiaci érdeklődés, treasury termékek ismerete
  • Összefüggések felismerésének képessége, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság, nagyfokú teherbírás

Keresd kollégánkat!

Szintai Adrienn
  • Szintai Adrienn
  • +36 70 386 5150
    szintai.adrienn[kukac]multijob.hu