• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.632,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 20 óra
Munkanapok: Hétköznap

18 év alatt végezhető:

Érdekel a pénzügy és a számvitel?

Vezető egészségügyi megoldásokkal fogllakozó partnerünk számára azonnali kezdéssel keresünk pénzügy controlling területére diákokat

Feladatok:

  • kimutatások elemzések készítése (excel)
  • kapcsolattartás több munkaterülettel
  • a gyógyszer forgalmazás területén a pénzügyi hátterek megismerése
  • belső folyamatok dokumentálása
    • meglévő eljárások dokumentációk frissítése
    • új területeken dokumentációk kidolgozása

Elvárások:

  • stabil, jó Excel és Powerpoint tudás
  • legalább 2 sikeresen elvégzett tanév
  • jelenleg számvitel, pénzügy területen végezd tanulmányod
  • nappali aktív hallgatói jogviszony, vagy 25 év alatti passzív státusz
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig irodai munkaidőben

Kezdés:

  • interjú után akár azonnal.

Miért klassz ez a munka?

Betekintést nyerhetsz egy innovatív cég tervezési elemzési folyamataiba. Sok tapasztalatot szerezhetsz amit később a főállásod során is tudsz kamatoztatni.

Keresd kollégánkat!

Szalay Edit