• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.211,- Ft
Munkaidő hossza:megbeszélés szerint
Munkanapok: Hétköznap

Legalább 4 lezárt félévvel rendelkező –pénzügyi, számviteli, közgazdasági elemzői, gazdálkodási–  hallgatókat keresünk min. 6 hónapos  ráéréssel, rugalmas, heti  12-16 óra időbeosztással. Értékes szakmai tapasztalatszerzés mellett segítséget kapsz a szakdolgozat írásában is.

Feladatok:

  • közreműködés költségvetési tervezésekben, éves beszámolók összeállításában
  • beszerzési, pénzügyi, számviteli kontrolling feladatok
  • elemzések készítése
  • hatósági adatszolgáltatások és prezentációk készítése, stb.

További feltételek:

  • szakmai érdeklődés, önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata

Előny:

  • mérlegképes könyvelői OKJ képesítés
  • projektmenedzsment ismeretek
  • MS SharePoint ismeret

Jelentkezési határidő:    2020. szeptember 15.

Keresd kollégánkat!

Kraska Barbara
  • Kraska Barbara
  • +36 20 298 0808
    kraska.barbara[kukac]multijob.hu