• Irodai munka
  • Nyelvi munkák

Bruttó bér / óra:2.184,- Ft
Munkaidő hossza:heti 40 óra
Munkanapok: Hétköznap

18 év alatt végezhető:

Mindened a francia nyelv? Akkor ez a TE munkád!

Végzős diákot vagy friss diplomást keresünk az Ecolab Globalhoz!

Feladatok:

  • megrendelések rögzítése SAP rendszerbe a határidők betartásával
  • hatékony kommunikáció a külső és belső érintettekkel és ügyfelekkel, professzionális szolgáltatás nyújtása
  • az ügyfelek problémáinak és kérdéseinek kezelése
  • csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • folyékony francia és angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • ügyfélközpontúság és folyamatorientált gondolkodásmód
  • jó analitikus és problémamegoldó készség
  • elkötelezett, önálló, proaktív attitűd
  • SAP ismerete előny, de nem feltétel
  • heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Árpád-híd közelében

Miért jó ez a munka?

Ha lejár a jogviszonyod, akkor akár főállásúként is tudsz dolgozni az Ecolabnál.

Keresd kollégánkat!

Barcsai Fruzsina