• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.632,- Ft
Munkaidő hossza:heti min. 30 óra
Munkanapok: Hétköznap

18 év alatt végezhető:

Legyél értékesítési gyakornok a Johnson&Johnsonnál!

Feladatok:

  • értékesítési beszámolók készítése területi képviselők és sales manager részére –
    /Területi képviselőnként, termékcsoportonként, összehasonlítások készítése korábbi évekhez képest/
  • függőben lévő megrendelésekről jelentés készítés
  • költség elszámolások készítése területi képviselők részére
  • megbeszélések, kongresszusok előkészületekben való segédkezés
  • termékminták berendelése és kezelése
  • marketing anyagok karbantartása, rendelése
  • ár engedélyezési rendszer ismerete, kezelése
  • foglalások kezelése, utazások megszervezése
  • fordításokban és tenderekben segítség

Elvárások:

  • heti minimum 30 óra vállalása
  • felsőfokú angol nyelvtudás ( írásban és szóban)
  • folyamatban lévő gazdasági, pénzügyi tanulmányok

Miért menő ez munka?

Megismerheted, a Johnson&Johnson multinacionális vállalatot illetve bepillantást nyerhetsz az értékesítés többi területére is.

Keresd kollégánkat!

Szalay Edit