• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.300,- Ft
Munkaidő hossza:heti 20-25 óra
Munkanapok: Hétköznap

Érdekesek számodra a digitális banki kommunikációs csatornák?

Például mint honlap, illetve a digitális banki szolgáltatások, mint mobilapplikáció, internetbank?

Szeretnél csapatban dolgozni?

Ha IGEN a válaszod, akkor ez a TE munkád!

Online területre keresünk diák gyakornokokat Digitális banki csatornák támogatás munkakörbe az UniCredit Bankhoz.

Feladatok:

  • Banki digitális csatornákhoz (honlap, internet bank, mobilapplikáció) kapcsolódó, adminisztratív, támogató jellegű feladatok ellátása
  • A pozíció betöltésénél nem elvárás programozási nyelv ismerete, viszont fontos az affinitás, az online terület iránti érdeklődés

Elvárások:

  • Főiskolai / egyetemi tanulmányokat folytat (előnyt jelent a gazdasági / informatikai / nyelvi / műszaki szakirány)
  • Magabiztos IT-felhasználói ismeretek: MS Office, Word, Excel, Outlook-ismeret
  • Angol nyelv középfokú ismeretével rendelkezik, írásban, szóban
  • Érdeklődés az online tartalmak (pl. honlapok, applikációk) illetve internetes tranzakciók (pl. bankolás, vásárlás) iránt, akár használja is ezeket
  • Bp. V. kerületi munkahelyen ellátott gyakornoki munkáját össze tudja egyeztetni tanulmányaival, illetve 8-18 óra közötti törzsidőn belüli rugalmas beosztásban tud dolgozni (kb. 20-25 munkaóra/hét), hosszútávon.

Keresd kollégánkat!

Szintai Adrienn