• Irodai munka

Bruttó bér / óra:1.300,- Ft
Munkaidő hossza:4 óra
Munkanapok: Hétköznap

Szakma kihívásokkal teli munkakörbe keresünk gépész vagy műszaki menedzser szakos hallgatókat oroszlányi partnercégünkhőz.

Feladatok:

  • Reklamációk indításához szükséges információk begyűjtése a társosztályok munkatársaitól
  • Egyszerűbb reklamáció indítása, kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Reklamációkhoz szükséges adminisztrációk elvégzése.
  • Beszállítói teljesítménymutató elemzések elvégzése vezetői iránymutatás alapján

Elvárások:

  • Heti legalább 3 nap (4 preferált) munkavégzés
  • Gépész vagy műszaki manager szak
  • Alapszintű tudjon műszaki rajz ismeretek
  • Magasabb szintű office tudás, főképpen excel.
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Extrák:

  • Piacképes magasszintű szakmai tudás, házon belüli és házon kívüli tréningekkel
  • Teljesítménytől függően időnként bónusz.
  • Szállítói utazások, alkalmazott technológiák megismerése.

Keresd kollégánkat!

Kertai Renáta