Diákmunka cégeknek

Költségkimélő,gyors,és hatékonymegoldás!

Miben segítjük munkáját?

  • mentesítjük a toborzás és a kiválasztási folyamat alól
  • átvállaljuk az adminisztrációs és bérszámfejtési feladatokat
  • dedikált kapcsolattartót biztosítunk
  • mentesül a béren felüli költségektől, így spórolunk Önnek!
Legyen Ön is a partnerünk, kérjen ajánlatot!

Rólunk

Több, mint 25 éves tapasztalat

Dinamikusan növekvő adatbázisunk segítségével évente több, mint 9.600 diáknak biztosítunk munkalehetőséget.

Célkitűzésünk

Segítsük azokat az egyetemista, főiskolás és középiskolai tanulókat, akik szabadidejüket munkával és pénzkereséssel szeretnék eltölteni, hogy lehetőséget kapjanak megélhetésük és fejlődésük biztosítására.

Ügyfélorientáltság

Partnercégeink és diákjaink elégedettsége a legjobb reklám számunkra.

Komplex HR szolgáltatás

Diákmunka mellett nyugdíjas és felnőtt munkaerő kölcsönzéssel is állunk rendelkezésére!

Változatos munkakörök

Vállalási profilunk széles: a legegyszerűbb betanított munkáktól a bonyolultabb szakképesítést igénylő pozíciókig terjed.

Folyamatos online jelenlét

Fokozott hangsúlyt fektetünk az online jelenlétre és az online ügyintézés fejlesztésére.

Válassza a költséghatékony diákmunkát, kérjen ajánlatot!

Néhány referenciánk

Heinemann
3M
Affidea
Aldi
Istyle
bestbyte
Bkk
Decathlon
DPD
Ecolab
emag
Cinema
Pizza Me
grohe
HD marketing
Express one
janssen
játéknet
Lidl
imperial tobacco
jysk
XXXLutz
McDonalds