Munka részletek

Webshop adminisztrátor

Kategória: Irodai
Leírás: FŐBB FELADATOK:
Termék paletták készletkezelése; Napi operatív, általános irodai adminisztratív feladatok elvégzése; A termék kínálat piaci árazása szabályrendszer szerint; Áruházi adminisztrátori online feladatok kivitelezése, beállítások végrehajtása; Webshopban való termék megjelenítés és eltávolítás landingek kezelése; Statisztikák, kimutatások készítése a termék kínálatról, és fogyás elemzés; Részvétel a vállalkozás marketing és értékesítés stratégiájának kidolgozásában; Esetenként beszerzési feladatok ellátása.
ELVÁRÁSOK:
Kimagasló érdeklődés az e-kereskedelem iránt; Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt; Határozott, magabiztos fellépés, önálló és dinamikus munkavégzés; Precizitás és pontosság; Terhelhetőség és magasfokú stressztűrő képesség; Kiváló szervező és problémamegoldó készség; Feketeöves Excel ismeret, Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, levelező programok, internet, egyéb.) Angol nyelvtudás előny.
Amit a cég kínál:
Fejlődési lehetőség; Barátságos és családias légkör; Rugalmasság; Kiváló munkakörülmények Budapesten; Változatos feladatok egy lendületes, fiatal, eredményorientált csapat részeként.
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIV. kerület.
IDEJE:
Heti 2 nap (2x8 óra)
Munka ideje: Heti 2 nap (2x8 óra)
Fizetés: Br.1150 Ft/ó
Helye: Budapest, XIV. kerület
Korhatár: 18 év

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Szintai Adrienn
36-70-386-5150