Munka részletek

Pénzügyi gyakornoki diákmunka

Kategória: Irodai
Leírás:

Pénzügyi gyakornoki pozícióba keresünk nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat partnercégünkhöz!

Munkavégzés helye: 11.kerület Dayka Gábor utca.

Főbb feladatok:

- pénzügyi vezető segítése

- irodai  adminisztráció

- adatrögzítés

Elvárások:

- heti 20 óra vállalása

- angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban, legalább középfokon ( szakmai nyelv ismerete előny)

- betöltött 18. életév

Pénzügyi előképzettség előnyt jelent!

Bér: br. 1200 Ft/ óra

Amennyiben megtetszett a munka, küldd el fényképes önéletrajzodat a lent található e-mail címre!

Munka ideje: rugalmas, ( napi 4 óra)
Fizetés: Br.1200 Ft/óra
Helye: Budapest, XI. kerület
Korhatár: 18 év
Feltételek:

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Nagy Diána
36-20 506-0608