Munka részletek

Marketing gyakornoki munka

Kategória: Irodai
Leírás: Multinacionális nagyvállalat magyarországi leányvállalata számára keresünk trade marketing gyakornokot hosszú távra.

Feladatok:
  • Trade marketing menedzserek munkájának támogatása

  • Adminisztratív teendők ellátása (szerződések, számlákhoz kapcsolódó ügyintézés)

  • Állandó riportok havi szintű karbantartása, valamint ad hoc riportok készítése

  • Adatbázisok frissítése

  • Jelentések, prezentációk készítése

  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

    Amit kínálnak:

  • Nemzetközi, multinacionális cégkultúra megismerése

  • Tapasztalatszerzés FMCG környezetben

  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Dinamikus, fiatalos csapat

  • Kihívást jelentő, változatos feladatkör

    Munkaidő: heti minimum 20-30 óra vállalása (heti 3-5 nap)

    Várom jelentkezésed önéletrajz csatolásával. (PDf, fényképes)

Munka ideje: H-P
Fizetés: br.1100 Ft/ó
Helye: Budapest, XII. kerület
Korhatár: 18 év
Feltételek:
  • középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony – min. 1 évig még érvényes aktív hallgatói jogviszony

  • jó analitikus képesség, pontosság

  • precizitás, önálló munkavégzésre való képesség

  • kreatív, proaktív személyiség

  • Microsoft office programok felhasználói szintű ismerete (ezen belül Excel kiemelkedő ismerete)

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Barcsai Fruzsina
36-20 265-0170