Munka részletek

HR asszisztens

Kategória: Irodai
Leírás: HR asszisztenst keresünk 13. kerületi partnerünkhöz, aki megfelel a lenti elvárásoknak
és tudja az alábbi feladatok elvégzését, min. 30 órát vállalni:
  • vállalati HR feladatok - SSC ismerete követelmény
  • belépések, kilépések, adatváltozások kezelése
  • HR irányú számlák kezelése
  • cafetéria és egyéb bérszámfejtési segítségnyújtás
  • utazási támogatás -kezelés
Munkaidő:
  • hétfő - péntek: 8-17 között
  • hosszútávú, gyakornoki lehetőség
Bér: br. 1596 Ft/óra
Várom jelentkezésed, melyhez kérlek csatold önéletrajzod pdf formátumban!
Munka ideje: h-p
Fizetés: Br. 1596 Ft/ó
Helye: Budapest, XIII. kerület
Korhatár: 18 év
Feltételek: - érvényes diák jogviszony (aktív vagy passzív)
- betöltött 18. életév
- min. középfokú angol nyelvtudás
- releváns HR tanulmányok folytatása
- min. 30 óra vállalása hosszútávon
- irodai alkalmassági igazolás (segítünk ennek megszerzésében)

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Lázár Ágnes
+36-20-526-2477