Munka részletek

Admin munka kiemelt bérezéssel

Kategória: Irodai
Leírás: Admin munkakörbe keresünk diákokat az Adaton céghez, akik megfelelnek a lenti elvárásoknak
és tudják vállalni az alábbi feladatok elvégzését:
  • adatok feldolgozása, táblázatkezelés
  • angol nyelvű adatbevitel
  • adminisztrációs feladatok ellátása
Munkaidő: hétfő - péntek:
                  Nappali műszak 8 órában: 8:00-16:30,
                  Rugalmas 4 órás műszak: 8:00-16:30 között,
                  Esti műszak 5 órában:       17:00-22:00

                  Projekt hosszúsága: hosszútávú, több hónapig tartó munkavégzés

Bér: br.1255 - 1450 Ft
Jelentkezésedhez, kérlek, csatold angol nyelvű önéletrajzod pdf formátumban
vagy küldd a lazar.agnes(kukac)multijobisz.hu e-mail címre.
Munka ideje: H-P
Fizetés: br. 1255-1450 Ft/ó
Helye: Budapest, V. kerület
Korhatár: 18 év
Feltételek: - 18. életév betöltése
- aktív vagy passzív nappalis diák jogviszony
- min. középfokú angol nyelvtudás (írásban kell elsődlegesen használnod)
- felhasználói táblázatkezelői ismeretek

A részletekkel kapcsolatban keresd kollégánkat:

Németh Bianka
36-20-489-1555